Önce ABD’de başlayıp sonra ülkemize kadar yayılan Black Friday geleneği bu yıl 29 Kasım’da gerçekleştirildi. Ülkemizde daha öne çekilerek neredeyse tüm aya yayılan indirim(?) günleri beraberinde birçok tartışmayı ve sorunu da getirmiş oldu.

Yaklaşık 20 günlük bu dönemde birçok tüketici tarafından sözde indirimli diye sunulan ürünlerin aslında önce piyasa fiyatının üstüne çıkarılıp sonra ‘indirim’ denilerek tekrar normal piyasa fiyatından satılan ürünler olduğunu gösteren paylaşımlar yapıldı. Bunun yanı sıra gerçekten indirim bulmuş olanlar da bu kez bir türlü gelemeyen kargolar yüzünden aldığına bin pişman edildi.

Hala ürünlerinin kargoya verilmesini veya kargoya verilen siparişlerinin gelmesini bekleyenlerin olduğu bugünlerde siz tüketicilerin bu ‘efsane indirim döneminde’ yaşadığı tecrübeleri öğrenmek ve sesimizi duyurabilmek için bir anket düzenliyoruz. Bu ankete her duyarlı tüketicinin katılım göstermesini bekliyoruz.

Lütfen bu önemli anketimize katılarak görüşlerinizi bizimle paylaşın. Ankete katılım ne kadar çok olursa etkisi o kadar artacağı için çevrenizde bu ‘efsane indirim döneminden’ nasibini almış kimseler varsa onların da anketimize katılmasını sağlayabilirsiniz.

Gömülü anketi görüntüleyemiyorsanız anket adresi : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSen714_LGCVrUfHudS1ueJjGWL8LrQqxYlJvfqoXQxDp2q2EQ/viewform?usp=sf_link

2.253 Görüntülenme